Biz Kimiz?

KURUMSAL

Agromer ve Farmachem olarak amacımız gübre değil formülasyon üretmektir.

ÜRÜNLER

Sıvı gübreler, özel gübreler, granül ile toz gübreler, multi ürünler ve daha fazlası…

BİZE ULAŞIN

Uzman ekip ve teknik altyapımız ile bir telefon kadar uzaktayız. Bize şimdi ulaşın

Sormak İstedikleriniz mi var?

İletişim formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz
ÖZEL ÜRÜNLER
SERA SEBZELERİ İÇİN GÜBRELER

SERA

Sera Sebzeleri İçin Gübreler

En yüksek azot oranına (% 32) sahip gübredir. Yüksek azotbileşimi; nitrat, amonyak ve üre formlarının kombinasyonu ile formüle edilmiştir. Bu özelliği ile bitkide kuruma ve yanmalara neden olmadan hızlı ve etkili bir gübreleme sağlar.

AÇIK ALAN SEBZELERİ İÇİN GÜBRELER

AÇIK ALAN

Açık Alan Sebzeleri İçin Gübreler

En yüksek azot oranına (% 32) sahip gübredir. Yüksek azotbileşimi; nitrat, amonyak ve üre formlarının kombinasyonu ile formüle edilmiştir. Bu özelliği ile bitkide kuruma ve yanmalara neden olmadan hızlı ve etkili bir gübreleme sağlar.

SACAKA WS

DOĞADAN GELEN GÜÇ – FULL KÖK – KÖKÜN EN DOĞAL HALİ

SACAKA WS, tüm kültür bitkilerinde damlama sulama sitemi ile ayrıca topraktan ve yapraktan uygulanabilecek şekilde tasarlanmış, bitkilerin gelişim performansını hızlandıran ve arttıran suda çözünür toz (SP) formda ”Leonardit Kaynaklı” toprak düzenleyici ve bitki canlandırıcısıdır. Leonardit kaynaklı yüksek oranda Organik Madde (% 80) ve Humik&Fulvik Asit (% 70) içerir. Ayrıca Oksin ve Salisilik Asit ile güçlendirilmiş formulasyonu sayesinde, sınıfının en iyi toprak düzenleyici haline getirilmiştir.
SACAKA WS biyokimyasal özelliği ile, toprağın zararlı, kirletici ve zehirli maddelerden temizlenmesini sağlar. Toprakta mevcut olan kurşun, cıva, kadmiyum ve diğer zararlı ve radyoaktif elementlerin,
endüstriyel atıkların, zehirlerin ve çevre için zararlı kimyasal maddelerin (ilaçlamadan gelenler de dahil) çözünebilir durumdan çözünemez duruma geçmelerini sağlar. Böylece, bunların bitki tarafından
emilmelerini önler. Bunların zamanla dibe çökmesi sonucu toprak temizlenir.

SACAKA GOLD

TÜRKİYE PAZARINDA İLK VE TEK – SİHİRLİ KARIŞIM – DOĞAL İKSİR – FULL ENERJİ KAYNAĞI

SACAKA GOLD, AR-GE tabanlı yapılan bir çok çalışmalar sonucu üretilerek Türkiye pazarına sunulan, JEL formda Fulvik asit içeren Organik  Bitki Besleme Ajanıdır. Türkiye Bitki Besleme Pazarında Jel formda fulvik asit içeren ilk ve tek formulasyondur.
SACAKA GOLD, Tüm kültür bitkilerinde damlama sulama sitemi ile ayrıca topraktan ve yapraktan uygulanabilecek şekilde tasarlanmış, bitkilerin gelişim performansını hızlandıran ve arttıran suda çözünür Jel formda ”Leonardit Kaynaklı” toprak düzenleyici ve bitki canlandırıcısıdır. Leonardit kaynaklı yüksek oranda Organik madde, Humik&Fulvik Asit ve bir çok enzim ve proteini içerir. Ayrıca Oksin ve Salisilik Asit ile güçlendirilmiş formulasyonu sayesinde, sınıfının en iyi toprak düzenleyici haline getirilmiştir.
SACAKA GOLD biyokimyasal özelliği ile, toprağın zararlı, kirletici ve zehirli maddelerden temizlenmesini sağlar. Toprakta mevcut olan kurşun, cıva, kadmiyum ve diğer zararlı ve radyoaktif elementlerin,
endüstriyel atıkların, zehirlerin ve çevre için zararlı kimyasal maddelerin (ilaçlamadan gelenler de dahil) çözünebilir durumdan çözünemez duruma geçmelerini sağlar. Böylece, bunların bitki tarafından emilmelerini önler. Bunların zamanla dibe çökmesi sonucu toprak temizlenir.

SULFOSOİL SC 80

TOPRAĞIN VE BİTKİNİZİN TADI TUZU YERİNE GELSİN

% 80 Elementel sıvı kükürt ihtiva eden SULFOSOİL SC 80 0-4 mikron çapında olup, Apsorbsiyonu (Emme, absorbe etme) yüksektir. Kükürt bir MAKRO BESİN ELEMENTİ’dir.
• Toprak pH’nı düşürerek alınamayan öteki bitki besin elementlerinin bitkilerce alınımını kolaylaştırmak suretiyle bitkinin sağlıklı gelişmesini destekler ve bu yolla toprağın verimliliğini ve ürün artışını destekler.
• Kükürt, bitkide fotosentez faaliyetinde çok önemli görev üstlenen KLOROFİL’in sentezinde rol üstlenir. Bazı kök ve Yaprak mantarlarına iyi gelir iken Bitkilere musallat olan Haşereleri öldürür uzaklaştırır.
• Toprakta fauna ve mikrofloranın gelişimini olumlu etkiler. SULFOSOİL SC 80 ilaçlama ve gübrelemeyle ilgili olarak geliştirilmiş olan her türlü tarımsal mekanizasyon imkanlarında kullanılabilir özelliğe sahip bir üründür.

MULTİPLUS

DURMAK YOK, STRESE SON

MULTİPLUS, Vejetatif gelişim için bitkilere Amin Azotu formunda Azot kaynağı sağlayan ve bitkilerin hayati fonksiyonlarını sürdürebilmesi  vede doğru ilerleyebilmesi için gerekli enerjiyi sağlamak için tasarlanmış özel bir formüle sahiptir.

• Ürün içeriğindeki Amin Azotu; bitkinin azot ihtiyacını karşılamakta doğru bir seçenektir. Buharlaşma ve yıkanma sonucu kaybolmayan Amin azotunun tamamı bitki tarafından alınabilmektedir.
• Diğer Azot formlarının tersine, bitki bu azot formunu protein yapımında kullanırken enerjisini harcamamaktadır.

• Stres koşullarında bile Amin azotu bitkinin sitokinin hormonunu üretmesini,  generatif  büyümesini ve saçak kök oluşmasını teşvik eder.
MULTİPLUS, bitkinin gelişme döneminde gerekli olan Demir, Çinko ve Bor gibi bitki için çok önemli mikro elementleride bünyesinde bulundurmaktadır.

POLİMİX PLUS

KİMYANIN GÜCÜ – KÖKÜN TEK DERMANI

POLİMİX PLUS, IAA, NAA, IBA ve Salisilik Asit gibi bitki gelişim düzenleyicileri ile güçlendirilmiş, özellikle bitkinin kök bölgesinde üst düzey etki gösteren sıvı formda özel bir formulasyondur.
• Topraktaki organik ve inorganik yapıdan beslenen köklerin oluşumunu sağlayarak, bitkiyi toprağa sıkıca bağlı, sağlıklı ve verimli kılmak için tasarlanmıştır.

• İçerdiği salisilik asit ile bitkinin kök ve kök boğazına bir nevi koruyucu  bariyer oluşturur.

• Örtü altı, açık tarla ve bostan yetiştiriciliğinde fide döneminden hasat  dönemine kadar her evrede güvenle kullanılır.

PRO ZNP

ÇİÇEĞİN KOKUSU – ÇİÇEĞİN GÜCÜ

PRO ZNP, bitkilerin fosfora ihtiyacı olduğu dönemlerde içinde barındırdığı yüksek fosfor ve çinko ile fosfor açlığını hızlı bir şekilde gidererek bitkiyi çiçeklenmeye teşvik eder.
• Yüksek oranda üre azotu, fosfor ve çinko içeren mükemmel bir karışımdır.

• İçeriğindeki azot, vegetatif gelişmeyi teşvik ederken, aynı zamanda aminoasitlerin oluşumuna katkı sağlar.

• Polen oluşumunda, çiçeklenmede, döllenmede ve çiçek sapının kuvvetli olmasında yüksek etkiye sahip bir üründür.

• Çiçek öncesinden başlayarak bitkinin her döneminde kullanılır.

• Bitkilerde enerji transferinin önemli kaynağıdır.

• Enzimatik stimülatör olarak çok önemli bir role sahiptir.

•pH’yı düşürerek topraktaki kireci çözer ve sert sularda pH sorunundan dolayı bitkinin alım problemini ortadan kaldırır.

• Çinko eksikliğinde görülen bodurlaşmayı ve yapraktaki rozetleşmeyi engeller.

BONA K PLUS

İRİ, TATLI VE KALİTELİ MAHSUL. DAHA NE OLSUN ?

BONA K PLUS, bitkilerin Potasyum noksanlığını gidermek için özel olarak hazırlanmış yüksek kaliteli Potas (K) içeren BONA K PLUS, sebzelerde ve meyvelerde rengi, iç dolgunluğu, olgunlaşmayı ve tadı geliştirir. Hazır alınabilir formu ile  bitkilerinizin potasyum ihtiyacını kısa sürede giderir.
• Yüksek oranda Azot, Potasyum ve Bor içeren sıvı formda özel bir formulasyondur

• C grubu vitamin kompleksi ile güçlendirilmiş bir ürün olup rengini tamamen vitamin formundan sağlar.
• Meyve saplarının daha dayanıklı olmasına yardımcı olur.

• Aroması zengin, kalitesi yüksek, albenisi fazla meyveler oluşturur.
• Kuraklık, don ve hastalıklara karşı bitkinin direncini maksimum seviyede tutar.

BİORANT PLUS

ORGANİK GÜÇ – KARBONUN GÜCÜ – KARBON BOMBASI

BİORANT PLUS, tamamı bitki ekstralarından oluşan, hiçbir kimyasal madde içermeyen, yüksek oranlarda doğal enzim ve aminoasit içeren, hedefe odaklı mükemmel bir bitki besleme ürünüdür.

• Toprağın doğal faunasını koruyan, yüksek organik maddesi sayesinde mikrobiyal ve bakteriyel aktiviteyi maksimuma çıkaran, organik asit içeriği sayesinde mükemmel kök oluşumu ve gelişimi sağlayan, sağlıklı ve maksimum oranda çiçek ve verim artışı sağlayan özel bir formulasyondur.

• Toprakta biriken kimyasal gübrelerin olumsuz etkilerini ortadan kaldıran çevre dostu bir üründür.
• İçerdiği Organik Karbon ve Azot sayesinde bitkilerin vegatatif ve generatif aksamlarını maksimum seviyede çalıştır.
• Toprağın havalanma, su tutma ve ısı kapasitesini arttırır, topraktaki tuzluluğu önler, biyolojik döngüyü tamamlatıp bitkiye düzenli azot (N) sağlar.

• Organik bir kök biostimulantı olup, yüksek ve düşük sıcaklıklarda bile kök sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.
• Bitkilere uyarıcı etki yaparak, fitoaleksinlerin sentezlenmesini sağlayarak bitkilerin patojenlere karşı direnç mekanizmasını teşvik eder.

VİDEOLARIMIZ

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

İş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz…